Autor: FGT-administracion

Open Basauri 22/06/24

ITINERARIO BASAURI: Salida, VIERNES 21 DE JUNIO VIGO (Plaza de España) – 13:00 h. PONTEVEDRA  (Avda. de Marín) – 13:30 h. RIVEIRA  (Ximansio Natural Sport) – 14:30 h. BOIRO (Rda. Espiñeira) – 14:45 h. SANTIAGO (Hipercor) – 15:30 h. CORUÑA (Área de Coirós, https://maps.app.goo.gl/Nfc5AVTY4vEW5wMb7) – 16:00 h. El regreso se hará al finalizar la competición y las paradas serán las mismas de salida en orden inverso.   1 ANDREA VIDELA -42 NATURAL SPORT 2 ALISSA FAJARDO -44 NATURAL SPORT 3 ADA HERMELO -46 HEBE 4 ANDREA RODRÍGUEZ -46 GARRAPUCHO 5 EMMA GARCÍA -49 KWON 6 AMY NDONG -49 NATURAL SPORT 7 ROCIO GARCIA -52 NATURAL SPORT 8 NADIA BOUZAS -52 KAE SPORT 9 SARAI ROMAY BAJA 10 VENUS IZEGBE VILASECO -55 BOUDSPORT 11 DAFNE PIÑEIRO -55 NATURAL SPORT 12 SARA DÍAZ -59 MACE SPORT 13 ALBA ROMÁN -59 TAO 14 JUDITH CHAS -63 KWON 15 CARLA ÁLVAREZ -63 KAE SPORT 16 LUCÍA GOLOBARDAS -68 PATIÑO 17 SHEILA GOMEZ 68 HEBE 18 MARÍA ISABEL TOUCEDA 68 TK DENODO 1 YAGO SANDE -45 MANIOTAS 2 TIAGO TOREA -48 JFR 3 EFRÉN LARANGA -48 NATURAL SPORT 4 ALBERTO DE LA IGLESIA -48 NATURAL SPORT 5 JOSÉ SANTAMARÍA -51 NATURAL SPORT 6 RICARDO ALEXANDRE -51 COSTADO BOIRO 7 THIAGO SEGADE -51 NATURAL SPORT 8 DANIEL AGRA -55 MAT´S 9 MARIO FARO -55 LEAM 10 MATEO MUÑIZ -55 MALAMÍA 11 DANIEL CAAMAÑO -59 NATURAL...

Ler Máis

Sono Olímpico xullo 2024

RELACIÓN DE BECADOS E BECADAS PARA SOXV COMBATE / FEDERACIÓN GALEGA DE TAEKWONDO. FORMULARIO DE CONFIRMACIÓN OU REXEITAMENTO OBRIGATORIO CUBRIR.  (LIMITE 14/06/24) Adxuntamos a relación de becados e becadas propostos polo Departamento de Combate da Federación Galega de Taekwondo, unha entidade que ven colaborando dende hai moitos anos, coa formación dos deportistas galegos. Nesta Edición aumentamos o número de deportistas que poderán disfrutar deste evento, engadindo ademáis, unha serie de deportistas reservas que entrarán, segundo o orde de prioridade, en caso de que algún ou algunha dos titulares fallara. Haberá 19 deportistas cadetes, 20 júnior e 10 S21. ¿Cómo debemos facer para confirmar ou rexeitala beca da FGT? A Federación galega aportará 50€ por cada deportistas (recordemos que a cuantía total do curso son 80€). Esta cuantía, os 30€, serán ingresados na conta do Club Natural Sport, cubrindo o formulario pertinente no apartado de deportistas becados pola FGT: Para confirmar a aceptación da beca, os deportistas deberán de realizar os trámites pertinentes antes do  14 de xuño as 12:00 hs. A BECA SERÁ CONFIRMADA OU REXEITADA CUBRINDO, DE XEITO OBRIGATORIO E EN TODOS OS CASOS, O FORMULARIO SEGUINTE, antes do 14 de xuño ás 12:00 hs. DEPORTISTAS RESERVA: unha vez finalizado o prazo de aceptación e rexeitamento da beca, a Organización abrirá un novo prazo para aqueles deportiatas reservas que queiran ocupar algunhas das prazas vacantes. Recordamos que para...

Ler Máis

Árbitros Lérez 08/06/24

CPTO. OPEN CIDADE DE LEREZ – CONVOCATORIA ARBITRAL DE COMBATE (SÁBADO 08/06/2024): Noelia Pérez Estévez – ANII Mario Ríos Pérez – XC Bruno Álvarez Giménez – XC Miguel Ríos Gil – ANII Roi Mosteiro Ares – ANI Ibai Olabegoya García – ANI Rubén Rumbo Cabana- XC Raquel Pérez Villar- ANI Carmen Urdiales Castro- XC Nerea Rodríguez Almendral – XC Nerea Alcázar Salinas- XC Pepe Martínez Pérez – ANI Antía García Rodríguez- ANII Ainoha Garcia Rodriguez- ANII Eduardo González Pérez – ANII Adina A. Millán Sestayo- XC Alba Muñiz Sevares- ANII Estela Comesaña Blanco – ANII Veronica Piñeiro Muñiz- ANII Daniel Botana Pazos – XC Iago Gil Vazquez- ANII Gabriel Leo García Aquino- XC Adrián Hermo Suárez – XC Hanna Isabel García Aquino- XC Elena Luis Rodríguez – ANI Artai Pazos Pavon- ANII Sabela Costa Khasnulina – XC Carla Muñiz Sevares- XC Dinara Costa Khasnulina – XC Aroa Taeger González- XC María Pastoriza Cordero- XC Hugo Fernández Crespo- XC Adrián Zas Otero- ANI Ana Otero Sobral – XC Samuel López Baña- ANI Jesús Orgillés Dopazo- XC Ainoa Moscoso Alvarez- XC Jorge Gómez García- XC Radu Ciobanu Baghiu – ANI Odhra Di Martino Fermín – ANII Adrián Alcázar Alfonso – XC Marta Adán García – XC Jorge Suárez López- XC Marcos Silva Ángel – ANII Dafne Alonso Comesaña – ANI...

Ler Máis

Árbitros Escolares xuño 2024

CPTO. GALEGO ESCOLAR FASE PROVINCIAL DE LUGO – CONVOCATORIA ARBITRAL DE COMBATE (SÁBADO 01/06/2024): Rubén Rumbo Cabana- XC Mateo Muñiz Lijó – ANI Adrián Zas Otero – ANI CPTO. GALEGO ESCOLAR FASE PROVINCIAL DE OURENSE – CONVOCATORIA ARBITRAL DE COMBATE (SÁBADO 01/06/2024): PENDENTE CPTO. GALEGO ESCOLAR FASE PROVINCIAL DE A CORUÑA – CONVOCATORIA ARBITRAL DE COMBATE (DOMINGO 02/06/2024): Mario Ríos Pérez – XC Miguel Ríos Gil – ANII Yodith López Aboya – XC Miguel Ameneiro – ANII Ibai olabegoya garcia – ANI Pepe Martínez Pérez – ANI Eduardo González Pérez – ANII Raquel Pérez Villar- ANI Adina A. Millán Sestayo- XC Alba Muñiz Sevares- ANII Daniel Botana Pazos – XC Paula Barreiro Besada- ANI Adrián Hermo Suárez – XC Elena Luis Rodríguez – ANI Saúl Miguéns Vázquez – XC Yago Sande Robles- XC Artai Pazos Pavon- ANII Adrián Zas Otero- ANI Carla Muñiz Sevares- XC Anxo Negreira Suárez- XC Odhra Di Martino Fermín – ANII Mara Alonso Rodríguez – ANII Anxo Pazos Pavon- ANI Alejandro Gil Murillo- ANII CONVOCATORIA ARBITRAL ESCOLAR EXHIBICION PROV. CORUÑA: Eduardo González – ANII Pepe Martínez – ANI Raquel Pérez – ANI Mara Alonso – ANII Adrián Zas – ANI Odhra Di-Martino – ANII Antía García Rguez. ANII Ibai Olabegoya- XM Mario Ríos- XM CPTO. GALEGO ESCOLAR FASE PROVINCIAL DE PONTEVEDRA – CONVOCATORIA ARBITRAL DE COMBATE (SÁBADO 15/06/2024): PENDENTE  ...

Ler Máis

Cpto. España Paratkd 15/06/24

CTO. ESPAÑA PARATKD POOMSAE 15/06/2024 MÁLAGA CONVOCADOS Nome e apelidos: Clube 1 PAULA TREUS REDONDO COSTADO TKD BOIRO 2 FRANCISCO RODRÍGUEZ NOYA COSTADO TKD BOIRO 3 FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ ALLO COSTADO TKD BOIRO 4 NATALIA VÁZQUEZ OLIVEIRA RESPONSABLE EQUIPO 5 BÁRBARA DI MARTINO FERMIN COACH EZ (Acompañante)...

Ler Máis

AULA VIRTUAL

Aumentar a letra

  • A  A  A  A  

Secretaría Xeral para o Deporte

XOGADE

banner xogamos

DGAN

banner_dgan

Plan Corresponsables

PATROCINADORES

logo_deporte logo_xunta
logo_non dep_coruna dep_ponte

Vindeiros eventos

  1. CPTO. AUTONOMICO ESCOLAR-COMBATE/EXHIBICIÓN – CALDAS

    22 Xuño / 8:00 a.m. - 5:00 p.m.
  2. CPTO. GALEGO EXHIBICION ADULTOS

    22 Xuño / 8:00 a.m. - 5:00 p.m.
  3. CPTO. EXHIBICIÓN ADULTOS – CALDAS

    22 Xuño / 8:00 a.m. - 5:00 p.m.
  4. SUEÑO OLIMPICO- RIVEIRA

    1 Xullo / 8:00 a.m. - 14 Xullo / 5:00 p.m.
  5. CURSO TITULACIÓN ADESTRADORES TKD-

    7 Xullo / 8:00 a.m. - 14 Xullo / 5:00 p.m.

Siguenos

UFEDEGA

RibéSalat Contrata o teu seguro