CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA CADETE

MOTIVO: ENTRENAMIENTO

LUGAR: CGTD Pontevedra

HORARIO:

EQUIPO MASCULINO de 10:00 a 11:30 h.

EQUIPO FEMENINO de 11:30 a 13:00 h.

Obxecto: ADESTRAMENTO
Data: 29/06/2024
Lugar: CGTD
Horarios:
Horario pesaxe:
Marxe da pesaxe:
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Club
1 SEIJAS RODRIGUEZ, PAULA KANG
2 POSE CARREÑO, NOA NATURAL SPORT
3 LOPEZ FERNANDEZ, VALERIA COUTO
4 VIDELA MIGUENS, ANDREA NATURAL SPORT
5 FIGUEIRA MARZOA, ALBA BOUDSPORT
6 NDONG , SATOU NATURAL SPORT
7 GOMEZ DIAZ, JULIA KWON BETANZOS
8 VILLAR RUBIAL, MENCIA KWON BETANZOS
9 PEREZ LOPEZ, NOA ESCOLA LUCENSE
10 DEIBE SUAREZ, ARIANNA KWON BETANZOS
11 FAJARDO SAMPEDRO, ALISSA NATURAL SPORT
12 RODRIGUEZ FERNANDEZ, SOFIA KWON BETANZOS
13 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, ANDREA GARRAPUCHO
14 NDONG , AMY NATURAL SPORT
15 CARBALLO SANCHEZ, LEYRE GARRAPUCHO
16 CRUJEIRAS DAVILA, KEILA MALAMÍA
17 SAAVEDRA FELL, LOLA MACE SPORT
18 DOMINGUEZ CANCELA, PATRICIA MANIOTAS
19 PIÑEIRO BALLESTEROS, DAFNE NATURAL SPORT
20 VELEZ PRADO, ANDREA MOO DUK KWAN
21 RODRIGUEZ BRIME, ALEJANDRA PATIÑO
22 ROMAN BALO, ALBA TAO
23 SOUSA PINO, ICIA LEAM
24 GARCIA GUTIERREZ, CARLA NATURAL SPORT
25 BALADO CONDE, ANGELA MATS
26 GOLOBARDAS JUNCAL, LUCIA PATIÑO
27 GRELA GARCIA, EMMA JFR
28 QUINTELA CORREA, ALEJANDRO NUMERO PHI
29 COMA CAINZOS, JUAN MANUEL MATS
30 PUGA FERNANDEZ, ANGEL GARRAPUCHO
31 ABEIJON PRIEGUE, DANIEL NATURAL SPORT
32 KUSHNIRUK , DMYTRO TK DENODO
33 VAZQUEZ PARIS, ALEXANDRE JFR
34 CASAS ESTEVEZ, NICOLAS MACE SPORT
35 FERNANDEZ MARZOA, MATEO BOUDSPORT
36 KUSHNIRUK , DMYTRO TK DENODO
37 DE LA IGLESIA FRANCO, ALBERTO NATURAL SPORT
38 LIJO PIÑEIRO, DIEGO COSTADO
39 LESTON CIVES, BREIXO TK DENODO
40 SEGADE MANEIRO, THIAGO NATURAL SPORT
41 MATILLA NEIRA, HUGO TAO
42 GONZALEZ VIDAL, HUGO NATURAL SPORT
43 FERNANDEZ MARQUES, RODRIGO NATURAL SPORT
44 ESTEVEZ MIRON, ADRIAN TAEKANART
45 FORTES OTERO, MATEO MATS
46 DOMINGUEZ PEREZ, IAN COUTO
47 MARTIN ESTEBAN, LUCAS TAO
48 PARGA AMOR, VALENTIN KWON BETANZOS
49 MISA SANDE, ERIK PATIÑO
50 TURNES LIÑARES, MARCOS MANIOTAS
51 MARTINEZ RODRIGUEZ, ALEJO DOBOK
52 CABALLERO FERNANDEZ, RAUL NATURAL SPORT
53 CALO RIAL, MATEO MALAMÍA
54 BLANCO GARCIA, BRUNO DOBOK
55 QUINTERO GUEDELLA, ANTON KWON BETANZOS
56 SALAS SANTOME, NAHUR PATIÑO
57 COSTAS SANTOS, HARAN SARES TKD
Print Friendly, PDF & Email