LUGAR: PABELLÓN MUNICIPAL DE OIRA
- Paseo Fluvial de Oira s/n. 32001 Ourense
HORARIO: De 12:00 h. a 13:30 h.
CADETE
CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA CADETE | ||||
Obxecto: | Concentración | |||
Data: | 13 de mayo de 2022 | |||
Lugar: | Ourense | |||
Horarios: | ||||
Horario pesaxe: | ||||
Marxe da pesaxe: | ||||
Listado de convocados/as: | ||||
Nome e apelidos: | Peso (Kg.) | Club | ||
1 | AINHOA SANTOS | -29 | NATURAL SPORT | |
2 | ANDREA VIDELA | -33 | NATURAL SPORT | |
3 | NOA GARRIDO | -33 | MAT´S | |
4 | JULIA GOMEZ | -37 | KWON | |
5 | ARIANA DEIBE | -41 | KWON | |
6 | ALISSA FAJARDO | -41 | NATURAL SPORT | |
7 | ANDREA RODRIGUEZ | -44 | GARRAPUCHO | |
8 | NOA VILLAVERDE | -47 | BOUDSPORT | |
9 | XIANA PROL | -47 | COUTO | |
10 | VENUS IZEGBE VILASECO | -51 | BOUDSPORT | |
11 | CARLA ALVAREZ | -55 | KAE SPORT | |
12 | CARLA PEREIRO | -59 | MAT´S | |
13 | ANGELA BALADO | 59 | MAT´S | |
14 | DANIEL ABEIJÓN | -33 | NATURAL SPORT | |
15 | YAGO SANDE | -33 | MANIOTAS | |
16 | DANIEL ABALO | -37 | KAE SPORT | |
17 | NICOLAS CASAS | -37 | MACE SPORT | |
18 | TIAGO TOREA | -41 | JFR | |
19 | THIAGO SEGADE | -45 | NATURAL SPORT | |
20 | MATEO MUÑIZ | -45 | MALAMIA | |
21 | DANIEL AGRA | -49 | MAT´S | |
22 | MARIO FARO | -49 | LEAM | |
23 | RICARDO ALEXANDRE OTERO | -49 | SUH SPORT | |
24 | ROI FRAGA | -53 | Nº PHI | |
25 | PABLO ANTELO | -53 | KAE SPORT | |
27 | DANIEL CAAMAÑO | -57 | TKD JUAN CEE | |
28 | DANIEL PIÑEIRO | -61 | MANIOTAS | |
29 | ADRIÁN VALLADARES | -65 | SARES TKD | |
30 | RAUL CAMPOS | 65 | SARES TKD |
SUB21
Nome e apellidos: | Genero | Peso | Club | ||||
Javier Otero Sousa | Masculino | P1-54kg | Kae Sport | ||||
Brais Canosa Garcia | Masculino | P1-54kg | Suh Sport | ||||
Anxo Vidal Torres | Masculino | P1-54kg | Natural Sport | ||||
Julian Feijoo Gomez | Masculino | P1-54kg | Couto | ||||
Samuel Meilan Irago | Masculino | P2-58kg | Tao | ||||
Alex Pazos Amoedo | Masculino | P2-58kg | Taekanart | ||||
Ansou Ndong | Masculino | P2-58kg | Natural Sport | ||||
Lois Tomas Gonzalez | Masculino | P3-63KG | Natural Sport | ||||
Adrian Salanova Liste | Masculino | P4-68kg | Maniotas | ||||
Mateo Boudjenane Liñares | Masculino | P4-68kg | Boudsport | ||||
Samuel Mendez Leis | Masculino | P4-68kg | Maniotas | ||||
Edgar Batista Emboirik | Masculino | P5-74kg | Natural Sport | ||||
Iago Mallo Pena | Masculino | P6-80kg | Tao | ||||
Sergio Troitiño Amoedo | Masculino | P8-87kg | Mats | ||||
Gael Santos Abalde | Masculino | P10+87kg | Sares Cangas | ||||
Aitana Fariña Mallon | Femenino | P1-46kg | Maniotas | ||||
Noa Romero Fernandez | Femenino | P2-49kg | Natural Sport | ||||
Silvia Otero Refigio | Femenino | P2-49kg | Mats | ||||
Maria Ferreiro Dominguez | Femenino | P3-53kg | Couto | ||||
Yadira Reimundez Queimadelos | Femenino | P4-57kg | Mats | ||||
Irene Montemuiño Martinez | Femenino | P5-62kg | Natural Sport | ||||
Alba Rey Franqueira | Femenino | P6-67kg | Boudsport | ||||
Antia Rodriguez Fernandez | Femenino | P6-67kg | Couto | ||||
Helena Garcia Suarez | Femenino | P8-73kg | Dobok | ||||
Desiree Rivadulla Lorenzo | Femenino | P10+73kg | Suh Sport |