CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA CADETE E XÚNIOR
Obxecto: CONCENTRACIÓN CADETE
Data: 14 de mayo de 2022
Lugar: OUTES (PAVILLON MUNICIPAL DO CONCHIDO)
Horarios: 10:00-12:00
Horario pesaxe:
Marxe da pesaxe:
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
1 NOA GARRIDO -29 MAT´S
2 ANDREA VIDELA -33 NATURAL SPORT
3 ALISSA FAJARDO -33 NATURAL SPORT
4 ADA HERMELO -37 HEBE
5 IRENE RODRIGUEZ -41 SUH SPORT
6 NADIA BOUZAS -41 KAE SPORT
7 TOMASA FRANCO -44 NATURAL SPORT
8 ALTAGRACIA GOMEZ -47 KWON
9 EMMA GARCIA -47 KWON
10 LUCIA SALANOVA -51 MANIOTAS
11 ELISA FERNANDEZ -51 GARRUPUCHO
12 NAIMA PEREZ -55 SARES
13 CARLA PEREIRO -59 MAT´S
14 JUDIHT CHAS 59 KWON
15 MENCIA REY 59 DOBOK
16 YAGO SANDE -33 MANIOTAS
17 DANIEL ABALO -33 KAE SPORT
18 VICTOR VIDELA -37 NATURAL SPORT
19 MATEO MUÑIZ -41 MALAMÍA
20 VICTOR COSTADO -41 SUH COSTADO
21 ROI FRAGA -45 NºPHI
22 DAWIT SANTISO -45 GARRUPUCHO
23 AYRTON IGLESIAS -49 PHI
24 PABLO ANTELO -53 KAE SPORT
25 ÁLVARO GÓMEZ -53 KWON
26 DANIEL PIÑEIRO -57 MANIOTAS
27 DANIEL ESTEVEZ -61 TAEKANART
28 ADRIAN VALLADARES -65 SARES
29 RADU CIOBANU 65 HEBE
FLABIA SUAREZ MANIOTAS
XIANA PROL COUTO
ANDREA RODRIGUEZ GARRAPUCHO
IRIA ALVAREZ GARRAPUCHO
CARLA MUÑIZ MALAMÍA
CLAUDIA IRISO GARRAPUCHO
SARAY ROMAI NATURAL
VENUS VILASECO BOUDSPORT
ANA FERREIRO COUTO
NOA PAREDEZ PATIÑO
CARLA ALVAREZ KAE SPORT
PAULA GOMEZ PHI
ALBA ROMAN TAO
NOA RODRIGUEZ POLC
ANA SERVIA PATIÑO
SARA JUNCAL BOUDSPORT
MARINA SILVA DOBOK
SHEILA GOMEZ PATIÑO
EFREN LARANGA NATURAL
ROI MOSTEIRO PHI
PABLO PAZOS BOUDSPORT
MATEO FERNANDEZ BOUDSPORT
JOSE SANTAMARIA NATURAL
THIAGO TOREA JFR
DANIEL ÁLVAREZ SEUNGSPORT
RAMON BAÑA KAE SPORT
BRAIS ESMORÍS GARRAPUCHO
DANIEL CAAMAÑO ARTE MOVEMENTO
DAVID INFIESTA GARRAPUCHO
AARON SANTAMARÍA MANIOTS
ALEJANDRO LOPEZ PHI
ANDRES BAQUEIRO TAO
BRAIS SEOANE DOBOK
BRUNO HERRERO DOBOK
BRAIS PEREIRA POLC
JOEL JALDA SARES TKD CANGAS
NAIM SEQUERA MACE
ERIK MISA PATIÑO
RAUL CAMPOS SARES TKD CANGAS
AGUSTÍN FERNÁDEZ SADA
LUIS FERO BOUDSPORT
AINHOA TEIRA NATURAL
DULCE NAHIARA TAO
SARA PENA PATIÑO
SARA SONEIRA BOUDSPORT
IRIA SEIJO PATIÑO
EKATERINA REIBON PHI
TANIA LOPEZ PATIÑO
CARME SANTAMARIA NATURAL
ANTIA RODRIGUEZ COUTO
ANTIA SANCHEZ MACE
INÈS GONZALEZ POLC
PABLO TORRADO SUH COSTADO
NOE FAJARDO NATURAL
JAVIER OTERO KAE SPORT
BRAIS SANCHEZ COUTO
ALBERTO MARTIN SADA TKD
CARLOS NOVO POLC
PABLO FIGUERA BOUDSPORT
CHRISTIAN CARBALLO NATURAL
GAEL SANTOS SARES TKD CANGAS
Print Friendly, PDF & Email