AVISO:
CONCENTRACIÓN CADETE / XUNIOR / SUB 21
Sábado 18 de Maio en Ordes (Pavillón Campomaio) de 11:00 a 13:00 h. e de 17:00 a 19:00 h.
A comida corre a cargo da FGT
Levar todas as proteccións.
Obxecto: | ADESTRAMENTO DA S.G.CADETE | ||
Data: | 18 de MAIO de 2019 | ||
Lugar: | PAVILLON CAMPOMAIOR.RÚA CAMPOMAIOR S,N ORDES -A CORUÑA | ||
Horarios: | 11:00-13:00 17:00-19:00 | ||
Horario pesaxe: | |||
Marxe da pesaxe: | |||
Listado de convocados/as: | CADETE MASCULINO | ||
Nome e apelidos: | Peso (Kg.) | Club | |
ANXO VIDAL TORRES | -33 | NATURAL SPORT VIDELGI | |
BRAIS SANCHEZ RODRIGUEZ | -33 | COUTO | |
JAVIER OTERO SOUSA | -37 | KAE SPORT | |
IAGO GIL VAZQUEZ | -37 | HEBE | |
JOSÈ ABOLLADO BUGALLO | -41 | MACE SPORT | |
JAVIER MARTIN GONZALEZ | -41 | NATURAL SPORT SADA | |
BRAIS CANOSA GARCÌA | -45 | SUH SPORT | |
MATEO BOUDJENANE LIÑARES | -49 | BOUDSPORT | |
SAMUEL MEILAN IRAGO | -49 | BOUDSPORT | |
KEVIN DEAN REQUEJO | -49 | NATURAL SPORT | |
IAGO MELLA RODRIGUEZ | -53 | NATURAL SADA | |
XABIER RAMAS MOURELLE | -57 | GARRAPUCHO | |
ADRIÀN SALANOVA LISTE | -61 | MANIOTAS | |
DARIO FERNADEZ MENDUIÑA | -65 | HEBE | |
SERGIO TROITIÑO AMOEDO | 65 | MAT`S | |
DULCE NAIARA FRANCISCO TEIJEIRA | -29 | DULCE | |
NOA ROMERO FERNADEZ | -33 | NATURAL SPORT | |
SILVIA OTERO REFIGIO | -33 | MAT`S | |
CARLA SABORIDO PEREZ | -37 | SUH SPORT | |
ELENA CUBAS GARCÌA | -37 | SUH SPORT | |
ANDREA CHAPELA VILAS | -41 | PATIÑO | |
CARME SANTAMARIA PEREZ | -41 | NATURAL SPORT | |
MIRIAM PEREZ VILLAR | -44 | TAO | |
TANIA LOPEZ PEQUEÑO | -44 | PATIÑO | |
ALESSANDRA IMPARATO POMARES | -47 | MACE SPORT | |
IRIA SEIJO MARTIN | -47 | PATIÑO | |
SARA PENA RIOS | -47 | PATIÑO | |
SARA SONEIRA BALADO | -51 | BOUDSPORT | |
ANTIA SANCHEZ MARTINEZ | -55 | MACE SPORT | |
INES GONZALEZ RIVEIRO | -55 | MACE SPORT | |
HELENA GARCÌA SUAREZ | -59 | DOBOK | |
THALIA SAMPEDRO PEREZ | 59 | NATURAL SPORT |
CONVOCATORIA DA SELECCIÓN GALEGA JUNIOR | ||||
Obxecto: | Adestramento S.G. Xunior | |||
Data: | 18 de mayo de 2019 | |||
Lugar: | PAVILLON CAMPOMAIO S.N. ORDES -A CORUÑA. | |||
Horarios: | 11:00 – 13:00/17:00 – 19:00 | |||
Horario pesaxe: | ||||
Marxe da pesaxe: | ||||
Listado de convocados/as: | ||||
Nome e apelidos: | Peso (Kg.) | Club | ||
1 | Veronica Gonzalez Perez | -42 | SUH SPORT PONTEVEDRA | |
2 | Vanesa Roo Ferrer | -42 | NATURAL SPORT | |
3 | Carla Dieguez Veiras | -42 | BOUDSPORT | |
4 | Maria Ferreiro Dominguez | -44 | COUTO | |
5 | Lucia Montemuiño Martinez | -46 | NATURAL SPORT | |
6 | Diana Siota Coello | -49 | COUTO | |
7 | Lucia de la Iglesia Lopez de Prado | -49 | MANIOTAS | |
8 | Yadira Reimundez Queimadelos | -52 | MAT`S | |
9 | Sara Gacio Cendal | -55 | BOUDSPORT | |
10 | Irene Montemuiño Martinez | -55 | NATURAL SPORT | |
11 | Leticia Trigo Carballo | -55 | HEBE | |
12 | Cloe Iglesias Rial | -59 | PATIÑO | |
13 | Antia Sanchez Gonzalez | -59 | SUH SPORT | |
14 | Ainoha Garcia Rodriguez | -63 | COUTO | |
15 | Aitana Lopez Alvariñas | -68 | SUH SPORT PONTEVEDRA | |
16 | Desiree Rivadulla Lorenzo | 68 | SUH SPORT | |
17 | Julian Feijoo Gomez | -45 | COUTO | |
18 | Manuel Lorenzo Ozores | -45 | SUH SPORT | |
19 | Fernando Davila Rodriguez | -45 | KAE SPORT | |
20 | Manuel Castro Rodriguez | -48 | BOUDSPORT | |
21 | Brais Martinez Sobrido | -48 | NATURAL SPORT | |
22 | Giovanni Imparato Pomares | -51 | MACE SPORT | |
23 | Lois Tomas Gonzalez | -51 | NATURAL SPORT | |
24 | Alejandro Paz Albores | -55 | NATURAL SPORT | |
25 | Diego Alvarez Fernandez | -55 | NATURAL SPORT SADA | |
26 | Javier Torrado Martinez | -59 | SUH SPORT | |
27 | Anxo Diaz Rilo | -59 | GARRAPUCHO | |
28 | Martin Conde Abad | -59 | COUTO | |
30 | Eduardo Rejo Gonzalez | -63 | MACE SPORT | |
31 | Carlos Sebastian Medranda Piedra | -63 | MACE SPORT | |
32 | Izan Prego Pena | -68 | KWON | |
33 | Oscar Ortigueira Cao | -73 | MANIOTAS | |
34 | Hugo Trigo Villar | 78 | MANIOTAS |
CONVOCATORIA SELECCIÓN GALEGA SUB 21 | |||
Obxecto: | Adestramento S.G Sub 21 | ||
Data: | 18/05/2019 | ||
Lugar: | Pavillon Campomaior, Rua Campomaior s/n Ordes | ||
Horarios: | 11:00 a 13:00 | 17:00 a 19:00 | |
Listado de convocado/as: | |||
Nome e apelidos: | Peso (kg) | Club | |
Elena Perez Alcalde | -46 | NATURAL SPORT | |
Maria Gonzalez Novoa | -49 | COUTO | |
Alma Maria Perez Parrado | -53 | SUH SPORT | |
Alba Vidal Aguin | -53 | KIDO SPORT | |
Miryam Garcia Vidal | -62 | PATIÑO | |
Lorena Pardo dos Santos | -62 | GARRAPUCHO | |
Celia Losada Moledo | -67 | MATS | |
Sofia Perez Riesco | -73 | NATURAL SPORT | |
Paula Pardo dos Santos | -73 | GARRAPUCHO | |
Jose Garcia Torres | -54 | NATURAL SPORT | |
Diego Martinez Lijo | -58 | NATURAL SPORT | |
Artai Pazos Pavon | -63 | MACE SPORT | |
Sergio Iglesias Cosquet | -68 | AS SPORT | |
Brais Iglesias Alvarez | -74 | NATURAL SPORT | |
Unai Silva Pazos | -74 | MACE SPORT | |
Daniel Mosquera Sanchez-80 | -80 | BOUDSPORT | |
Daniel Corrales Ferreiro | -87 | PATIÑO | |
Jesus Veiga Freire | 87 | MANIOTAS | |
Junior Luciano Martinez | 87 | NEKA |