CAMPEONATO DE ESPAÑA TÉCNCIA INFANTIL | |||
BENIDORM
PLAN DE VIAXE CTO. ESPAÑA CLUBS TÉCNICA E EXHIBICIÓN SAÍDA: XOVES 2 DE DECEMBRO DE 2021 SADA: 20:30 IMPORTANTE!!!! TODAS AS PERSONAS QUE VIAXEN DEBERÁN FACERSE UN TEST DE ANTÍXENOS E LEVAR O CORRESPONDENTE CERTIFICADO O XOVES 9 PARA PODER SUBIR AO BUS. |
|||
04-dic-21 | |||
SELECCION GALEGA | |||
NOMBRE | CLUB | CATEGORÍA | |
1 | VALERIA SOTO | PATIÑO | BENJAMIN |
2 | SOFÍA DOMINGUEZ | TAO | BENJAMIN |
3 | XAVI CASTRO | NÚMERO PHI | BENJAMIN |
4 | MOISÉS MARTÍN | TKD SADA | BENJAMIN |
5 | AYA JABNI | NEKA | ALEVIN |
6 | NOELIA BERNARDEZ | PATIÑO | ALEVIN |
7 | DANIEL ABEIJÓN | NATURAL RIVEIRA | ALEVIN |
8 | ADRIÁN VIDAL | TKD SADA | ALEVIN |
9 | XENIA VELO | TKD SADA | INFANTIL |
10 | ANDREA VIDELA | NATURAL RIVEIRA | INFANTIL |
11 | HUGO ARNOSO | TKD SADA | INFANTIL |
12 | THIAGO SEGADE | NATURAL RIVEIRA | INFANTIL |
13 | YAIZA VELO | TKD SADA | CADETE |
14 | NOA DEL RIO | HEBE | CADETE |
15 | LUCAS YELO | KIAP | CADETE |
16 | AITOR TEIJEIRO | NEKA | CADETE |
Seleccionador responsable da categoria: | |||
José María Vega Sánchez | |||
direcciontecnica@taekwondogalego.gal | |||
617510623 |
VER RELACION DE DESPRAZADOS
NOMBRE | CLUB | PARADA | VUELTA | |
1 | Nadia Blanco Babío | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
2 | Hugo Arnoso Naveiras | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
3 | Adrian Vidal Fraga | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
4 | Miguel Fernández Ríos | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
5 | Xenia Velo Díaz | TKD SADA | SADA | SADA |
6 | Dana Mancini Losas | TKD SADA | SADA | SADA |
7 | Alba Lien Fernandez Pérez | TKD SADA | SADA | SADA |
8 | Miguel Anton Rosende Lora | TKD SADA | SADA | SADA |
9 | Sira Menéndez Pérez | TKD SADA | SADA | SADA |
10 | Rubén Galdo Maira | TKD SADA | SADA | SADA |
11 | Pepe Soto Veira | TKD SADA | SADA | SADA |
12 | Irea Abuin Sanchez | TKD SADA | SADA | SADA |
13 | Ines Abuin Sanchez | TKD SADA | SADA | SADA |
14 | Talía Celada Martínez | TKD SADA | SADA | SADA |
15 | Aldara Romero Iglesias | TKD SADA | SADA | SADA |
16 | Lucia Iglesias Vazquez | TKD SADA | SADA | SADA |
17 | Yaiza Velo Díaz | TKD SADA | SADA | SADA |
18 | Ainhoa Romero Iglesias | TKD SADA | SADA | SADA |
19 | Lua Díaz | TKD SADA | SADA | SADA |
20 | Lola Soto Veira | TKD SADA | SADA | SADA |
21 | WANDA | TKD SADA | SADA | SADA |
22 | Zaida Velo | TKD SADA | SADA | SADA |
23 | Javier Jimenez | TKD SADA | SADA | SADA |
24 | Diego Alvarez | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
25 | Ivan Meijide | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
26 | Alberto Martín | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
27 | Gechew Barral | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
28 | Diego Chousa | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
29 | Sabela Lonja | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
30 | MOISÉS MARTÍN | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
31 | Ulises Vázquez | TKD SADA | SADA | VUELTA NO |
32 | JAVI SIEIRA | STAFF | SADA | VUELTA NO |
33 | SERGIO COBAS | ARBITRO FGT | SADA | SADA |
34 | ADRIÁN MACEIRAS | ARBITRO FGT | SADA | VUELTA NO |
35 | XAVI CASTRO | NÚMERO PHI | RIBEIRA | RIBEIRA |
36 | LOIS CALO | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | RIBEIRA |
37 | ANTIA CAMAÑO | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | RIBEIRA |
38 | ARIANA TORRES | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | RIBEIRA |
39 | DANIEL ABEIJÓN | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
40 | THIAGO SEGADE | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
41 | ANDREA VIDELA | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
42 | MATIAS CANLE | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
43 | NOA POSE | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
44 | ALISSA FAJARDO | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
45 | LOIS VIDAL | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
46 | PABLO CAROU | NATURAL RIVEIRA | RIBEIRA | VUELTA NO |
47 | Samuel Millos Saavedra | YIDAM | VIGO | VIGO |
48 | Magali Blanco Gandara | YIDAM | VIGO | VIGO |
49 | Gala Álvarez bavo | YIDAM | VIGO | VIGO |
50 | Mateo Núñez Prado | YIDAM | VIGO | VIGO |
51 | Antía Otero Oubiña | YIDAM | VIGO | VIGO |
52 | Noa Luna | YIDAM | VIGO | VIGO |
53 | Martin Arcas | YIDAM | VIGO | VIGO |
54 | Violeta Francisco García | YIDAM | VIGO | VIGO |
55 | Daniela Rodríguez Pérez | YIDAM | VIGO | VIGO |
56 | Tania Otero | YIDAM | VIGO | VIGO |
57 | Ian Álvarez | YIDAM | VIGO | VIGO |
58 | Xulia González Pérez | YIDAM | VIGO | VIGO |
59 | Mario Rodríguez Pérez | YIDAM | VIGO | VIGO |
60 | Sandra fernández Pintos | YIDAM | VIGO | VIGO |
61 | Leire Racas | YIDAM | VIGO | VIGO |
62 | Noa García Bravo | YIDAM | VIGO | VIGO |
63 | Silvia Otero Oubiña | YIDAM | VIGO | VIGO |
64 | Ana Ferreirrua Gil | YIDAM | VIGO | VIGO |
65 | SANDRA GARDINI | STAFF | VIGO | VIGO |
66 | SOFÍA DOMINGUEZ | TAO | VIGO | VIGO |
67 | LUCAS YELO | KIAP | VIGO | VIGO |
68 | VERO | ARBITRO FGT | VIGO | VUELTA NO |
69 | CONCHY | ARBITRO FGT | VIGO | VUELTA NO |
70 | ODHRA DI MARTINO | ARBITRO FGT | VIGO | VUELTA NO |
71 | DAVID POYÁN OPEZ | NEKA | FURGO | FURGO |
72 | ICIAR MARCOS GARCÍA | NEKA | FURGO | FURGO |
73 | AYA | NEKA | FURGO | FURGO |