XUNTA DIRECTIVA:

  • PRESIDENTE: JUAN CARLOS EIRIZ LOPEZ
  • VICEPRESIDENTA 1: ESPERANZA MEILÁN CABALEIRO
  • VICEPRESIDENTA 2: ESPERANZA FERNÁNDEZ IGLESIAS
  • SECRETARIO XERAL: JUAN CARLOS CAINZOS GOMEZ
  • TESOREIRO: LUIS MANUEL EDREIRA FRAGA
  • VOCAL 1: NOELIA PÉREZ ESTÉVEZ
  • VOCAL 2: FRANCISCO ISRAEL TILVE GARCÍA
  • VOCAL 3: JOSÉ ÁNGEL SEGUÍN CID
  • VOCAL 4: SALVADOR FONTÁN VILELLA
  • VOCAL 5: CRISTÓBAL BOUDJENANE NÚÑEZ

 

COMISIÓN DELEGADA:

1.- CLUBE PATIÑO – ESTAMENTO DE CLUBES

2.- CLUBE NEKA – ESTAMENTO DE CLUBES

3.- CLUBE TKDENODO – ESTAMENTO DE CLUBES

4.- CLUBE NATURAL SPORT SADA – ESTAMENTO DE CLUBES

5.- CLUBE TAEKANART – ESTAMENTO DE CLUBES

6.- JOSÉ U. LOREN RODRIGUEZ – ESTAMENTO DE TECNICOS

7.- NOELIA GÓMEZ FABELLO – ESTAMENTO DE ÁRBITROS

8.- OSCAR A. REY VILLAR – ESTAMENTO DE DEPORTISTAS

9.- LAURA LORENZO AMOEDO – ESTAMENTO DE DEPORTISTAS

 

Comunicación
Dirección Departamento de Comunicación info@taekwondogalego.com
Web Juan Carlos Caínzos Gómez administracion@taekwondogalego.com
Prensa Milagros Alonso Rodríguez comunicacion@taekwondogalego.com

Soporte Informático – Juan Carlos Caínzos Gómez – soporte@taekwondogalego.gal

Dpto. Técnica
Directora Noelia Pérez Estévez direcciontecnica@taekwondogalego.gal
1º Técnico José María Vega Sánchez
Arbitraxe
Director área combate Juan Carlos Quintana Domínguez arbitraxe@taekwondogalego.com
Directora área técnica Esperanza Meilán Cabaleiro lualpanto@gmail.com
Responsable de Formación María Bautista Maestre

 

Dpto. Combate
Director Deportivo Modesto González Arias direcciondeportiva@taekwondogalego.gal
Seleccionador Absoluto e Sub21 Miguel Ángel Cortegoso Estonllo
Seleccionador Xunior e Cadete Pablo Carou Varela
Técnico Absoluta José Antonio Ríos Cortegoso
Técnico Sub 21 Cristóbal G. Boudjenane Núñez
Técnico Xunior Raúl Bouzas Somoza
Técnico Cadete Daniel Torrado García
Técnico CGTD Jesús Elías Benito Díaz

DPTO. DE HAPKIDO:

– Director técnico: Antonio García Gómez – hapkido@taekwondogalego.gal
– Responsable Hapkido base: Fidel Gómez González
– Responsable de organización y arbitraje: Javier Delgado Corzo
MEMBROS ASAMBLEA XERAL – PROCESO ELECTORAL 2018
1 BENITO DIAZ, JESUS ELIAS PONTEVEDRA ADESTRADORES
2 BERNARDEZ CONDE, YAGO PONTEVEDRA ADESTRADORES
3 EIRIZ LOPEZ, JUAN CARLOS OURENSE ADESTRADORES
4 LOREN RODRIGUEZ, JOSE U. PONTEVEDRA ADESTRADORES
1 BARRAL PRIETO, EUGENIO PONTEVEDRA ARBITROS
2 GOMEZ FABELLO, NOELIA PONTEVEDRA ARBITROS
3 MEILAN CABALEIRO, ESPERANZA PONTEVEDRA ARBITROS
4 RODRIGUEZ LONGUEIRA, JORGE LUGO ARBITROS
1 ARTE E MOVEMENTO A CORUÑA CLUBES
2 AS SPORT PONTEVEDRA CLUBES
3 BOUDSPORT A CORUÑA CLUBES
4 BUDO CASTRELOS PONTEVEDRA CLUBES
5 COUTO OURENSE CLUBES
6 DOBOK A CORUÑA CLUBES
7 E. LUCENSE LUGO CLUBES
8 GARRAPUCHO A CORUÑA CLUBES
9 HAN´S HORANG-I A CORUÑA CLUBES
10 HEBE PONTEVEDRA CLUBES
11 JANSU LUGO CLUBES
12 KAE SPORT PONTEVEDRA CLUBES
13 KIAP PONTEVEDRA CLUBES
14 KYO HAPKIDO OURENSE CLUBES
15 MACE SPORT PONTEVEDRA CLUBES
16 KWON BETANZOS CLUBES
17 NATURAL SPORT RIVEIRA A CORUÑA CLUBES
18 NATURAL SPORT SADA A CORUÑA CLUBES
19 NEKA LUGO CLUBES
20 OLIMPIA OURENSE CLUBES
21 OLIMPIC PONTEVEDRA CLUBES
22 OZONO A CORUÑA CLUBES
23 PATIÑO PONTEVEDRA CLUBES
24 SARES TKD CANGAS PONTEVEDRA CLUBES
25 SUH SPORT A CORUÑA CLUBES
26 TAEKANART PONTEVEDRA CLUBES
27 TAO PONTEVEDRA CLUBES
28 TKDENODO A CORUÑA CLUBES
1 CORTEGOSO LIMA, SARA PONTEVEDRA DEPORTISTAS
2 FERNANDEZ DE LA IGLESIA, ANXO A CORUÑA DEPORTISTAS
3 FERNANDEZ IGLESIAS, ESPERANZA OURENSE DEPORTISTAS
4 GARCIA MARTINEZ, IVAN PONTEVEDRA DEPORTISTAS
5 LORENZO AMOEDO, LAURA PONTEVEDRA DEPORTISTAS
6 LOSADA RODRIGUEZ, ALEJANDRO LUGO DEPORTISTAS
7 PAULOS LODEIRO, AROA PONTEVEDRA DEPORTISTAS
8 PEREZ ESTEVEZ, NOELIA PONTEVEDRA DEPORTISTAS
9 PIÑEIRO DEVESA, LUA MARIA A CORUÑA DEPORTISTAS
10 REY VILLAR, OSCAR AVELINO PONTEVEDRA DEPORTISTAS
Print Friendly, PDF & Email