RELACIÓN DE BECADOS E BECADAS PARA SOXV COMBATE / FEDERACIÓN GALEGA DE TAEKWONDO.
FORMULARIO DE CONFIRMACIÓN OU REXEITAMENTO OBRIGATORIO CUBRIR.  (LIMITE 14/06/24)
Adxuntamos a relación de becados e becadas propostos polo Departamento de Combate da Federación Galega de Taekwondo, unha entidade que ven colaborando dende hai moitos anos, coa formación dos deportistas galegos.
Nesta Edición aumentamos o número de deportistas que poderán disfrutar deste evento, engadindo ademáis, unha serie de deportistas reservas que entrarán, segundo o orde de prioridade, en caso de que algún ou algunha dos titulares fallara.
Haberá 19 deportistas cadetes, 20 júnior e 10 S21.
¿Cómo debemos facer para confirmar ou rexeitala beca da FGT?
  • A Federación galega aportará 50€ por cada deportistas (recordemos que a cuantía total do curso son 80€).
  • Esta cuantía, os 30€, serán ingresados na conta do Club Natural Sport, cubrindo o formulario pertinente no apartado de deportistas becados pola FGT:
  • Para confirmar a aceptación da beca, os deportistas deberán de realizar os trámites pertinentes antes do  14 de xuño as 12:00 hs.
  • A BECA SERÁ CONFIRMADA OU REXEITADA CUBRINDO, DE XEITO OBRIGATORIO E EN TODOS OS CASOS, O FORMULARIO SEGUINTE, antes do 14 de xuño ás 12:00 hs.
  • DEPORTISTAS RESERVA: unha vez finalizado o prazo de aceptación e rexeitamento da beca, a Organización abrirá un novo prazo para aqueles deportiatas reservas que queiran ocupar algunhas das prazas vacantes.
  • Recordamos que para este primeiro curso contaremos coa presenza de Jaouad Achab, Mourad Larauchi e técnicos nacionais e  galegos de recoñecida traxectoria.
MOITAS GRAZAS.
ORGANIZACIÓ SOXV
SUEÑO OLIMPICO POOMSAES
04-07/07/2024
CONVOCADOS
CategoríaNome e apelidos:Clube
1 TITULARES HUGO ARNOSO TKD SADA
2 ADRIAN VIDAL TKD SADA
3 MIGUEL ANTÓN ROSENDE TKD SADA
4 JESSY SUN SHIN HAN’S HORANG I
5 LUCAS YELO HEBE
6 AITOR TEIJEIRO NEKA
7 ANA LLIN SHIN HAN’S HORANG I
8 YAIZA VELO TKD SADA
9 LUCIA ROCA NEKA
10 ANTON SABIN HEBE
11 PEPE SOTO TKD SADA
12 ALICIA CASTRO NEKA
13 AYA JABNI NEKA
14 INES CASAL NEKA
15 NURIA RODRIGUEZ HEBE
16 ADA HERMELO HEBE
17 VALERIA VIDEIRA HEBE
18 SUPLENTES UXIA CALVO TAO
19 SANDRA FERNANDEZ YIDAM
20 LEIRE ARCAS YIDAM
21 ANA FERREIRUA YIDAM
22 XULIA GONZALEZ YIDAM
23 LUCAS ANTÓN KIAP
24 ADAY FILGUEIRA KIAP
25 SANTIAGO SOLER KIAP
26 MATEO NUÑEZ YIDAM
27 MARIO RÍOS HEBE
28 GIANLUCA SANTOMÉ HEBE
29 IVÁN PENA HAN’S HORANG I
30 ALAN BUSTAMANTE NEKA
31 MATEO FERNANDEZ AC TAEKWONDO

 

Obxecto:   Selección Galega cadete SO
Data:
Lugar:
Horarios:
Horario pesaxe:
Marxe da pesaxe:
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
DANIEL ABEIJÓN -37 NATURAL SPORT
THIAGO SEGADE -49 NATURAL SPORT
ANDREA RODRIGUEZ -47 GARRAPUCHO
ERIK MISA -61 PATIÑO
ARIANNA DEIBE -44 KWON
JULIA GÓMEZ -41 KWON
ÁNGELA BALADO 59 MATS
ANDREA VIDELA -37 NATURAL SPORT
KEILA  CRUJEIRAS -51 MALAMÍA
DAFNE PIÑEIRO -55 NATURAL SPORT
AMY NDONG -47 NATURAL SPORT
NICOLAS CASAS -41 MACE SPORT
ALBERTO DE LA IGLESIA -45 NATURAL SPORT
ANTÓN QUINTERO -65 KWON
RODRIGO FERNÁNDEZ -53 NATURAL SPORT
IAN DOMINGUEZ -57 COUTO
RAUL CABALLERO -65 NATURAL SPORT
PAULA SEIJAS -33 KANG
ALBA ROMÁN -59 TAO
NOA POSE -33 NATURAL SPORT SUPLENTE 1
ALBA MARZOA -37 BOUDSPORT SUPLENTE 2
ALISSA FAJARDO -44 NATURAL SPORT SUPLENTE 3
ALEJANDRO QUINTELA -33 Nº PHI SUPLENTE 4
DMYTRO KUSHNIRUK -37 TK DENODO SUPLENTE 5
DIEGO LIJÓ -45 COSTADO BOIRO SUPLENTE 6
Obxecto:  Selección Galega Junior SUEÑO OLIMPICO
Data:
Lugar:
Horarios:
Horario pesaxe:
Marxe da pesaxe:
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.)
Ada Hermelo -46 Hebe
Carlota Fernandez -46 JFR
Ainoha Teira -49 Natural Sport
Irene Rodriguez -49 Costado TKD Boiro
Noa Romero -52 Natural Sport
Elisa Fernández -52 Garrapucho
Carla Sesar -55 Natural Sport
Tomasa Franco -55 Natural Sport
Ekaterina Rebon -59 Nº Phi
Elena Luis -59 Taekanart
Lucía Salanova -59 Maniotas
Alba Rey -68 Boudsport
Victor Videla -45 Natural Sport
Adrián Davila -45 Kae Sport
Pablo Torrado -48 Costado TKD Boiro
Jose Santamaría -51 Natural Sport
Manuel del Río -55 Maniotas
Noé Fajardo -59 Natural Sport
Hugo Malla -59 Couto
Roi Fraga -63 Nº Phi
Daniel Caamaño -59 Natural Sport SUPLENTE 1
Adrián Valladares -68 Sares SUPLENTE 2
Daniel Agra -55 Mat´s SUPLENTE 3
Luis Fero -78 Boudsport SUPLENTE 4
Jairo Piñeiro -51 Mat´s SUPLENTE 5
Radu Ciobanu 78 Hebe SUPLENTE 6

 

Convocatoria selección galega Sub 21
Obxecto : Becas SO XV
Data:
Lugar: Polideportivo Alcalde Torres Colomer,Palmeira (Rbeira)
Horarios: A determinar por la organización
Listado convocad@s titulares:
Nome e apellidos: Peso (kg) Club
1 Sergio Troitiño Amoedo -87 Mat´s
2 Helena Garcia Suarez -73 Dobok
3 Javier Otero Sousa -54 Natural sport
4 Adrian Salanova Liste -68 Maniotas
5 Iago Mallo Pena -80 Tao
6 Irene Montemuiño Martinez -62 Natural sport
7 Samuel Meilan Caballero -58 Tao
8 Silvia Otero Refigio -49 Mat´s
9 Aitana Fariña Mallon -46 Maniotas
10 Anxo Pazos Pavon -63 Mace Sport
Listado reservas:
Nome e apellidos:
1 Jose Abollado Bugallo -63 Mace Sport SUPLENTE 1
2 Francisco Jose Garcia Zas -58 JFR SUPLENTE 2
3 Samuel Mendez Leis -68 Maniotas SUPLENTE 3
4 Yadira Reimundez Queimadelos -57 Mat´s SUPLENTE 4
5 Anxo Vidal Torres -54 Natural Sport SUPLENTE 5
6 Alex Pazos Amoedo -63 Taekanart SUPLENTE 6
7 Tudor Ciobanu Baghiu 87 Hebe SUPLENTE 7
8 Nuria Cernadas Ageitos 73 Natural Sport SUPLENTE 8
9 Alejandro Cernadas Ageitos -68 Natural Sport SUPLENTE 9
10 Christian Carballo Gomez -74 Natural Sport SUPLENTE 10
Print Friendly, PDF & Email